logo

©2017 Tüm haklar saklıdır.

Yeşiltepe Polikliniği

Özel Yeşiltepe Polikliniği 1997 yılında bir grup doktor tarafından kuruldu. O tarihten bugüne Zeytinburnu başta olmak üzere tüm İstanbul’a verdiği ekonomik ve güvenilir hizmetlerden gördüğü teveccühle kendini geliştirerek bugünkü yeni ve modern binasına taşındı. Polikliniğimiz, özelde Zeytinburnu, genelde tüm İstanbul halkına sunduğu hizmetlerle bölgenin tartışmasız en özel sağlık kuruluşu olmaya aday…

Polikliniğimizde Aile Hekimliği , Diş Hekimliği , Diyetisyen , Akupunktur , Laboratuvar , Röntgen , Panoramik Röntgen , Sağlık Raporları , Evde Sağlık Hizmetleri  verilmektedir.

Acil Hizmetler birimimizde her türlü hızlı müdahaleyi yapmanın yanı sıra işe giriş , ehliyet , evlilik ve spor için gerekli tetkiklerinizi yaparak sağlık raporlarınızı düzenliyoruz.  Radyoloji ve laboratuvar tetkiklerini çözüm ortaklarımızla birlikte gerçekleştiriyoruz.

Ayrıca uzman diyetisyenimiz günlük yaşamınızda daha sağlıklı ve mutlu olmanız için çalışmaktadır.

Evde sağlık hizmetleri birimimizde polikliniğimize gelemeyecek yaşlı ve hastalarımıza muayene, enjeksiyon, pansuman, yara bakımı, sonda takma-çıkarma, serum takma ve takibi yapılmaktadır.

Yeşiltepe Polikliniği’nin kapısından girmiş herkes ailemizden biridir. Herşey sağlığınız ve mutluluğunuz için…